SinaWeibo (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: %email is not a valid e-mail address.
hr: %email nije valjana adresa e-pošte.

en: The e-mail address %email is already taken.
hr: Adresa e-pošte %email se već koristi.

en: Email:
hr: E-pošta:
