SinaWeibo (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: %email is not a valid e-mail address.
hu: %email nem érvényes e-mail cím.

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.
