SinaWeibo (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Authentication
it: Autenticazione

en: %email is not a valid e-mail address.
it: %email non è un indirizzo di posta elettronica valido.

en: The e-mail address %email is already taken.
it: L'indirizzo e-mail %email è già in uso.

en: Email:
it: E-mail:
