SinaWeibo (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Authentication
ja: 認証

en: %email is not a valid e-mail address.
ja: %email は有効なメールアドレスではありません。

en: The e-mail address %email is already taken.
ja: メールアドレス %email はすでに登録されています。

en: Email:
ja: Ｅメール:
