SinaWeibo (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: %email is not a valid e-mail address.
km: %email មិន​មែន​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ​ទេ ។

en: The e-mail address %email is already taken.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %email ​ត្រូវ​បាន​ទទួល​យក​រួច​ហើយ​ ។

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖
