SinaWeibo (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.

en: Email:
lt: El. paštas:
