SinaWeibo (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: %email is not a valid e-mail address.
lv: %email nav korekta e-pasta adrese.

en: The e-mail address %email is already taken.
lv: E-pasta adrese %email jau ir aizņemta.

en: Email:
lv: E-pasts:
