SinaWeibo (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: %email is not a valid e-mail address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: The e-mail address %email is already taken.
nl: Het e-mailadres %email is al in gebruik.

en: Email:
nl: E-mail:
