SinaWeibo (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: %email is not a valid e-mail address.
oc: %email es pas una adreça de corrièr electronic valida.

en: The e-mail address %email is already taken.
oc: L'adreça de corrièr electronic %email ja es agafada.

en: Email:
oc: Corrièr electronic :
