SinaWeibo (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Please enter your email address.
pl: Wpisz swój adres e-mail.

en: %email is not a valid e-mail address.
pl: %email nie jest prawidłowym adresem e-mail.

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.
