SinaWeibo (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Please enter your email address.
pt: Por favor, insira o seu endereço de e-mail.

en: %email is not a valid e-mail address.
pt: %email não é um endereço de e-mail válido.

en: The e-mail address %email is already taken.
pt: O endereço de e-mail %email já está em uso.
