SinaWeibo (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Please enter your email address.
ru: Пожалуйста, введите Ваш адрес электронной почты.

en: %email is not a valid e-mail address.
ru: %email — некорректный адрес электронной почты.

en: The e-mail address %email is already taken.
ru: Адрес e-mail %email уже занят.
