SinaWeibo (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Authentication
sk: Overenie

en: %email is not a valid e-mail address.
sk: %email nie je platná e-mailová adresa.

en: The e-mail address %email is already taken.
sk: E-mailová adresa %email je už obsadená.
