SinaWeibo (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: %email is not a valid e-mail address.
sl: %email ni veljaven e-naslov.

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.

en: Email:
sl: E-naslov:
