SinaWeibo (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Authentication
sv: Autentisering

en: %email is not a valid e-mail address.
sv: %email är inte en giltig e-postadress.

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %email används redan.

en: Email:
sv: E-post:
