SinaWeibo (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: %email is not a valid e-mail address.
tr: %email geçerli bir e-posta adresi değildir.

en: The e-mail address %email is already taken.
tr: %email e-mail adresi zaten kullanımda.

en: Email:
tr: E-posta:
