SinaWeibo (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже використовується.

en: Email:
uk: Електронна пошта:
