SinaWeibo (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Please enter your email address.
vi: Hãy nhập địa chỉ thư.

en: %email is not a valid e-mail address.
vi: Địa chỉ thư %email không hợp lệ.

en: The e-mail address %email is already taken.
vi: Địa chỉ thư điện tử %email đã được dùng.
