SinaWeibo (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: %email is not a valid e-mail address.
bo: %email་ནི་ཡང་དག་པའི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ཞིག་མ་རེད།

en: The e-mail address %email is already taken.
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་སྔོན་དུ་སྤྱད་ཟིན།

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
