SinaWeibo (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: %email is not a valid e-mail address.
id: %email bukan merupakan alamat email yang benar.

en: The e-mail address %email is already taken.
id: Alamat e-mail %email sudah ada yang pakai.
