Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Weight
ar: الوزن

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Icon
ar: أيقونة

en: Medium
ar: متوسط

en: Button
ar: زر
