Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu
