Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Medium
be: Сярэдні
