Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Size
de: Größe

en: Weight
de: Gewichtung

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Icon
de: Symbol

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Node links
de: Beitraglinks

en: Medium
de: Mittel

en: Button Settings
de: Schaltflächeneinstellungen

en: Include count?
de: Zähler anzeigen?

en: Display the button on these content types:
de: Die Schaltfläche auf diesen Inhaltstypen anzeigen:

en: Display the button in these view modes:
de: Die Schaltfläche in diesen Anzeigemodi anzeigen:

en: Heavier items will sink. The default weight -10 will show the button at the top of the node content.
de: Schwerere Einträge sinken nach unten. Das voreingestellte Gewicht -10 zeigt die Schaltfläche am oberen Rand des Beitragsinhalts.

en: Optional wrapper with CSS
de: Optionaler Wrapper mit CSS
