Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Node links
et: Postituse viited

en: Medium
et: Keskmine

en: Button
et: Nupp
