Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stødd

en: Weight
is: Vekt

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal
