Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: Weight
hu: Súly

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Node links
hu: Tartalom hivatkozások

en: Medium
hu: Közepes

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Button Settings
hu: Gombbeállítások

en: Include count?
hu: Számláló megjelenítése

en: Display the button on these content types:
hu: Ezeken a tartalomtípusokon jelenjen meg a gomb:

en: Display the button in these view modes:
hu: A következő nézetmódokban jelenjen meg a gomb:

en: Heavier items will sink. The default weight -10 will show the button at the top of the node content.
hu: A nehezebb elemek lesüllyednek. Az alapértelmezett -10-es súllyal a gomb a node tartalmának tetején jelenik meg.

en: Optional wrapper with CSS
hu: Választható burkoló CSS-sel
