Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Size
id: Ukuran

en: Weight
id: Bobot

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Icon
id: Ikon

en: Medium
id: Sedang

en: Button
id: Tombol
