Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: Weight
is: Vægi

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Medium
is: Miðlungs
