Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Size
it: Dimensione

en: Weight
it: Peso

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Icon
it: Icona

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Node links
it: Link all'interno dei contenuti

en: Medium
it: Medio

en: Button
it: Pulsante
