Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی
