Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж
