Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Icon
pl: Ikona

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Node links
pl: Odnośniki węzła

en: Medium
pl: Średnie

en: Button
pl: Przycisk
