Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Size
ru: Размер

en: Weight
ru: Вес

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Icon
ru: Иконка

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Node links
ru: Ссылки материала

en: Medium
ru: Средний

en: Button
ru: Кнопка
