Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Medium
te: మధ్యస్థం
