Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Size
uk: Розмір

en: Weight
uk: Вага

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Icon
uk: Іконка

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Node links
uk: Посилання на матеріал

en: Medium
uk: Середній

en: Button
uk: Кнопка

en: Button Settings
uk: Налаштування кнопки
