Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Size
vi: Dung lượng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Node links
vi: Liên kết node

en: Medium
vi: Vừa

en: Button
vi: Nút
