Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot
