Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Node links
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ
