Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Size
fr: Taille

en: Weight
fr: Poids

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Icon
fr: Icône

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Node links
fr: Liens de nœuds

en: Medium
fr: Moyen

en: Button
fr: Bouton

en: Include count?
fr: Inclure le compteur ?
