Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Size
hi: आकार

en: Weight
hi: मान

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Medium
hi: माध्यम

en: Button
hi: बटन
