Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម
