Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Medium
lv: Vidējs

en: Button
lv: Poga
