Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Medium
ps: منځنى

en: Button
ps: تڼۍ
