Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: Weight
ta: எடை

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Button
ta: விசை
