Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง
