Weibo Sharebutton (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Weight
ur: وزن

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Icon
ur: آئیکن
