Weight (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: published
ast: espublizáu
