Weight (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།
