Weight (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
